1 komentārs
Latvijā notiks labākā finanšu risinājumu start-up medības
Foto: LETA

Šā gada aprīļa beigās Latvijā notiks finanšu risinājumu start-up uzņēmumu konkurss Fintech Challenge.Konkursa galvenā balva būs 5000 eiro.

”FinTech Challenge, kas notiks 28. aprīlī, meklē inovatīvus tehnoloģiju stārtapus, kas nebaidās mainīt un uzlabot finanšu pasauli,” informē konkursa rīkotāji.

Dalībnieki varēs saņemt individuālas konsultācijas no banku un finanšu ekspertiem, pilnveidot ”pičošanas” jeb idejas prezentāciju prasmes, veidot kontaktus un prezentēt savu ideju konkursa žūrijai.

”Fintech Challenge var pieteikties komandas, kam ir skaidra produkta vai pakalpojuma vīzija un plašas tirgus iespējas un kuras ir gatavas prezentēt savu ideju mentoriem un žūrijai, piesaistīt investīcijas un iekarot globālo tirgu,” skaidro pasākuma rīkotāji.

Izaicinājumā tiks pieņemtas tikai 6 labākās komandas!

Līdz šim zināmākie Latvijas start-up, kas darbojas finanšu jomā, ir Holvi, Trustly un TransferWise.

Konkursa uzvarētāju balvu finansēs Rietumu banka. Rietumu Fintech Challenge by TechHub Academy organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl