Latvijā notiks labākā finanšu risinājumu start-up medības

1 komentārs
Latvijā notiks labākā finanšu risinājumu start-up medības
Foto: LETA

Šā gada aprīļa beigās Latvijā notiks finanšu risinājumu start-up uzņēmumu konkurss Fintech Challenge.Konkursa galvenā balva būs 5000 eiro.

”FinTech Challenge, kas notiks 28. aprīlī, meklē inovatīvus tehnoloģiju stārtapus, kas nebaidās mainīt un uzlabot finanšu pasauli,” informē konkursa rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dalībnieki varēs saņemt individuālas konsultācijas no banku un finanšu ekspertiem, pilnveidot ”pičošanas” jeb idejas prezentāciju prasmes, veidot kontaktus un prezentēt savu ideju konkursa žūrijai.

”Fintech Challenge var pieteikties komandas, kam ir skaidra produkta vai pakalpojuma vīzija un plašas tirgus iespējas un kuras ir gatavas prezentēt savu ideju mentoriem un žūrijai, piesaistīt investīcijas un iekarot globālo tirgu,” skaidro pasākuma rīkotāji.

Izaicinājumā tiks pieņemtas tikai 6 labākās komandas!

Līdz šim zināmākie Latvijas start-up, kas darbojas finanšu jomā, ir Holvi, Trustly un TransferWise.

Konkursa uzvarētāju balvu finansēs Rietumu banka. Rietumu Fintech Challenge by TechHub Academy organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl