Latvijā notiks kampaņa Dienas bez rindām; aicina izmantot e-pakalpopjumus

0 Komentāru
Latvijā notiks kampaņa Dienas bez rindām; aicina izmantot e-pakalpopjumus
LETA

No 19. līdz 23. septembrim visā Latvijā notiks kampaņa Dienas bez rindām. Tās ietvaros vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

Teltī pie Origo visas dienas garumā līdz pat plkst. 16:00 ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par dažādiem valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. E-teltī klātienē varēsiet uzdot jautājumus VARAM, VSAA un VID speciālistiem, kā arī saņemt praktisku palīdzību pirmajiem soļiem e-pakalpojumu saņemšanā. Par portāla Latvija.lv e-pakalpojumiem interesentus konsultēs Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) darbinieks.

Praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais veids ieradumu maiņai un e-pakalpojumu apguvei. Tāpēc valsts un pašvaldību iestādes jau trešo reizi ir apvienojušas spēkus tiešā konsultāciju sniegšanā un aicina iedzīvotājus piedalīties kampaņā Dienas bez rindām.

Arī kampaņas laikā portāla latvija.lv atbalsta dienests atbildēs uz lietotāju jautājumiem un sniegs konsultācijas attālināti – telefoniski: 67502757 vai elektroniski: [email protected] VRAA apkopos statistiku par lietotāju zvaniem un e-pastiem, kā arī papildus sniegs statistiku par e-pakalpojumu izmantošanu akcijas laikā.

Šobrīd Latvijā pieejami vairāk kā 480 e-pakalpojumi, un darbs pie to attīstības turpinās. E-pakalpojumus var saņemt portālā latvija.lv, iestāžu tīmekļu vietnēs. Lai izmantotu e-pakalpojumus, kuriem nepieciešama lietotāja identificēšana, var izmantot internetbanku datus vai eID karti.

0 Komentāru