Latvijā izgudrots oriģināls slēpjritenis bērniem

19 komentāri

Bērniem ziemā ir mazāk alternatīvu nodarbju sēdēšanai pie dažādām viedierīcēm, ja salīdzina iespējas, ko piedāvā citi gadalaiki. Lai to mainītu, tepat Latvijā ir izgudrots slēpjritenis – braucamrīks veselīgai izklaidei ziemā.

Ar šo šļūcamrīku bērniem ir interesanti gan uzkalnā, gan uz līdzenas vietas – ar to var tikt uz priekšu, kā arī slīdēt uz leju. Tā ir vēl viena alternatīva gan ragavām, gan slēpēm.

Dizaina un produkta autors ir Artūrs Immermanis, kuram ir trīs bērni, bet, kad vecākajam – Albertam – bija pāris gadi, jauno tēti ļoti nodarbināja domas, kā izklaidēt savu atvasi ziemā. Vasarā mazajam ļoti patika braukt ar riteni, un tad Artūrs ir izdomājis tam alternatīvu ziemā.

“Sākās diezgan daudz negulētie vakari, pavisam primitīviem instrumentiem izveidoju prototipu, ko īsti no sākuma nerādīju,” idejas tapšanu realitātē ieskicē slēpjriteņa ”WiU” autors Artūrs Immermanis.

Taču šo braucamrīku novērtēja ne vien dēls, bet arī paziņu un draugu bērni, tāpēc arī tika pieņemts lēmums dibināt savu uzņēmumu un ražot slēpjriteni, kam dots nosaukums ”WiU”.

Slēpjriteņa detaļas tiek līmētas no daudzām plānām bērza un ozola finiera kārtām, kuras, ievietojot presformā, iegūst vajadzīgo formu.

Šobrīd Artūrs kaļ plānus par slēpjriteņu eksportu virzienā uz valstīm, kur ziema ir stabilāka un reljefs kalnaināks.

19 komentāri