Latvijā izgudrotais Edurio piesaista 1,86 miljonus eiro un grasās sarīkot revolūciju skolās

1 komentārs
Latvijā izgudrotais Edurio piesaista 1,86 miljonus eiro un grasās sarīkot revolūciju skolās
LETA

Latvijā radīts izglītības uzlabošanas digitālais rīks Edurio saņēmis 1,86 miljonu eiro lielu finansējumu no Eiropas un tuvāko gadu laikā sola sarīkot revolūciju skolās. Ideja ir vienkārša – ar digitāla rīka palīdzību tiek veiktas aptaujas, kurās skolēni, skolotāji un vecāki novērtē viens otru, tādējādi meklējot veidus, kā uzlabot sadarbību un mācību procesu.

Edurio tika izveidots pirms diviem gadiem, vairākiem izglītības un digitālās nozares profesionāļiem apvienojot spēkus, lai meklētu veidu, kā uzlabot iesīkstējušo mācību procesu skolās visā pasaulē. Tagad, pēc pamatīga darba, izdevies saņemt Eiropas granta finansējumu teju 2 miljonu eiro apmērā. Plāni ir lieli un ambiciozi.

Patlaban Edurio regulāri lieto Rīgas Juglas ģimnāzijas skolotāji un audzēkņi, un skolas direktore digitālajam anektēšanas rīkam velta atzinīgus vārdus. Tāpat arī izglītības ministrs Kārlis Šadurskis paudis gandarījumu par pašmāju izglītības censoņu sasniegumiem, vienlaikus akcentējot, ka rīks pats par sevi negarantē panākumus, beigu beigās viss būšot atkarīgs no pašu skolotāju intereses un vēlmes ko mainīt.

Latvijas skolās Edurio izmantota jau divus gadus, kopumā sistēmu izmēģinājušas 200 mācību iestādes.

Tev ir lieliska ideja? Uzzini, kā izveidot jaudīgu biznesu!

Video

1 komentārs