Latvijā izdota grāmata, kas palīdzēs bērniem būt drošiem internetā

Komentāri

Izdota grāmata “Planēta 7” par drošu un atbildīgu interneta lietošanu. Tā bez maksas tiks izplatīta skolās visā Latvijā.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska, ikvienam, ne tikai bērniem ir nepieciešamas medijpratības iemaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Maija Katkovska
Drošāka interneta centra vadītāja

Ļoti bieži uzķeras uz krāpniekiem, nepārbaudot informāciju. Tāpat nav kritiskās domāšanas, lasot ziņas. Ļoti bieži dalās ar rakstiem, nepārbaudot un nesalīdzinot faktus. Regulāri ir bijušas situācijas, kurās mēs saprotam, ka cilvēkiem ir jāmācās lietot internetu jēgpilni un gudri, nepakļaujot sevi riskam.

Kā skaidro Katkovska, grāmata ir paredzēta izmantošanai skolās pedagogiem, kā arī vecākiem, arī bibliotekāriem. Grāmatas saturā ir iekļauti praktiski uzdevumi, kas liekot aizdomāties un analizēt saturu.

Grāmatas izdevējs ir “Latvijas Drošāka interneta centrs”, tā izdota ar Eiropas Komisijas un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) līdzfinansējumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl