Komentāri
Latvija globālajā kiberdrošības indeksā ieņem septīto vietu
(Foto: LETA)

Globālajā kiberdrošības indeksā, ko veidojusi Starptautiskā Telekomunikāciju savienība un jaunāko tehnoloģiju izplatības izpētes kompānija ABI Research, Latvija pasaules rangā ieņem 7. vietu, vēsta Aizsardzības ministrijas pārstāve Daina Ozoliņa.

Pētījuma gaitā valstis tika salīdzinātas piecās jomās – tika analizēts, kā valstī tiek izpildīti juridiskie, tehniskie, organizatoriskie, spēju veidošanas un starpinstitūciju sadarbības kritēriji. Pirmajā vietā pasaules valstu skalā atrodas ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Globālās kiberdrošības indeksa mērķis ir parādīt, cik labi valstis pilda saistības kiberdrošības garantēšanai.

Starptautiskā Telekomunikāciju savienība un jaunāko tehnoloģiju izplatības izpētes kompānija ABI Research ar šo indeksu vēlas veicināt izpratni par kiberdrošību un parādīt, cik valstu valdībām ir nozīmīga loma drošas interneta vides veidošanā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl