Komentāri
Latviešu veidotais PINS meklējumu ziņā Somijā Google apsteidz iPhone 6
Foto: LETA

Pērn Somijā visbiežāk meklētākais zīmols ir Latvijā izveidotā starptautiskā lojalitātes programma PINS, kas meklētājā Google apsteidzis, piemēram, zīmolu Apple iPhone 6 un Nike Air Max.

PINS šajā ziemeļvalstī ir arī viens no populārākajiem meklēšanas vārdiem kopumā, vien nedaudz atpaliekot no tādiem populāriem meklējumiem kā Somijas dziedātājs Robins, ebola un Soču Olimpiāde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautiskajai lojalitātes programmai PINS 2014. gada maijā pievienojās vairāk nekā viens miljons dalībnieku no Somijas.

Šīs lojalitātes programmas dalībnieki ikdienā var pelnīt PINS punkuts, iepērkoties internetā, ceļojot, ieturot maltīti ārpus mājas, iegādājoties pārtiku, rotaslietas un daudz ko citu. Vēlāk nopelnītos PINS punktus var tērēt dažādām balvām, piemēram, bezmaksas aviobiļetēm, kino biļetēm un citām precēm.

Somijā programmas partneru vidū ir tirdzniecības veikalu tīkli SIWA un Verkkokauppa.com.

Savukārt Latvijā lielākie PINS programmas partneri ir airBaltic, Nordea, Jānis Roze, A Aptieka, RD Electronics un Kino Citadele.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl