Komentāri
Latviešu uzņēmums kļūst par “Microsoft Dynamics President’s Club 2014” biedru
Foto: AFP/SCANPIX

“Microsoft Dynamics” uzņēmuma resursu plānošanas un vadības risinājumu ieviesējs un apkalpotājs Baltijā “Elva Baltic” ieguvis “Microsoft Dynamics President’s Club 2014” nomināciju. Šajā grupā iekļūst tikai pieci procenti no visas pasaules “Microsoft Dynamics” partneriem, kuri sasniedz noteiktos mērķus.

“Esam pagodināti iegūt tik augsti novērtēto “Microsoft Dynamics President’s Club 2014″ biedra statusu,” sacīja Jānis Dambergs, SIA ”Elva Baltic” valdes priekšsēdētājs.

“Microsoft Dynamics President’s Club 2014” biedru izziņošana notika “Microsoft” vispasaules partneru konferences (“Microsoft Worldwide Partner Conference”) laikā, 2014. gada 14. jūlijā Vašingtonā. Ik gadu šajā pasākumā “Microsoft” partneri gūst iespēju iepazīties ar uzņēmuma plānu nākamajam gadam, dibināt jaunus kontaktus, apmainīties ar labāko praksi, iepazīties ar produktu jauninājumiem un apgūt jaunas prasmes.

”Augsti novērtējam, ka “Elva Baltic” kā vadošais partneris un “MasterVar” partneru programmas dalībnieks turpina veiksmīgi attīstīt “Microsoft Dynamics” risinājumus Baltijas valstīs,” apliecina Hans Zaglers, “Microsoft Central Eastern Europe Dynamics” partneru direktors.

SIA “Elva Baltic” ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kurš specializējies uzņēmuma resursu plānošanas un vadības risinājumu “Microsoft Dynamics NAV”, “Microsoft Dynamics AX”, “Microsoft Dynamics CRM” ieviešanā un apkalpošanā.

Uzņēmums dibināts 2004. gadā un šogad, 30.jūnijā, “Elva Baltic” svinēja savu 10 gadu jubileju.

Šobrīd “Elva “Baltic nodarbina vairāk kā 70 speciālistus, un savu 10 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā uzņēmums realizējis vairāk nekā 300 projektus gan Baltijas valstīs, gan arī starptautiskā mērogā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl