Latviešu start-up uzņēmums savā klientu pulkā piesaista Walmart, HP, DHL, Ericsson un citus

Pievienot komentāru
Latviešu start-up uzņēmums savā klientu pulkā piesaista Walmart, HP, DHL, Ericsson un citus

Interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras ZoomCharts komandai 2015. gads nudien bijis sasniegumiem bagāts. Pērn Rīgā bāzētajam start-up jeb iesācējuzņēmumam savā klientu lokā izdevies iegūt tādus milžus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte un Ericsson, portālam Skaties.lv pastāstīja uzņēmuma vadītājs Jānis Volbergs.

“Pagājušajā gadā tika pabeigta pamata produkta izstāde un uzsākta aktīva produkta virzīšana tirgū, iegūstot tādus klientus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte, Ericsson,” stāsta Volbergs.

Tāpat pērn tika iegūta starptautiska atzinība: ietekmīgais biznesa medijs Business Insider atzina ZoomCharts kā visstraujāk augošo start-up, un List Hunt – to ierindoja starp labākajiem start-up uzņēmumiem, kas piedalījās pasākumā TechCrunch Disrupt Londonā.

Foto: šādi izskatās ZoomCharts vizualizācijas:

Savukārt Latvijā ZoomCharts ieguva Rising Star titulu par eksporta potenciālu. 2016. gadā ZoomCharts plāno turpināt produkta attīstību un tirgus iekarošanu, kā arī notiek gatavošanās nākamajam investīciju raundam.

ZoomCharts piedāvā interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras izstrādes komplektu, kas ļauj profesionāļiem ievietot tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē interaktīvus grafikus.