Komentāri
Latviešu start-up uzņēmums savā klientu pulkā piesaista Walmart, HP, DHL, Ericsson un citus

Interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras ZoomCharts komandai 2015. gads nudien bijis sasniegumiem bagāts. Pērn Rīgā bāzētajam start-up jeb iesācējuzņēmumam savā klientu lokā izdevies iegūt tādus milžus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte un Ericsson, portālam Skaties.lv pastāstīja uzņēmuma vadītājs Jānis Volbergs.

“Pagājušajā gadā tika pabeigta pamata produkta izstāde un uzsākta aktīva produkta virzīšana tirgū, iegūstot tādus klientus kā Walmart, Hewlett Packard, DHL, Deloitte, Ericsson,” stāsta Volbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat pērn tika iegūta starptautiska atzinība: ietekmīgais biznesa medijs Business Insider atzina ZoomCharts kā visstraujāk augošo start-up, un List Hunt – to ierindoja starp labākajiem start-up uzņēmumiem, kas piedalījās pasākumā TechCrunch Disrupt Londonā.

Foto: šādi izskatās ZoomCharts vizualizācijas:

Savukārt Latvijā ZoomCharts ieguva Rising Star titulu par eksporta potenciālu. 2016. gadā ZoomCharts plāno turpināt produkta attīstību un tirgus iekarošanu, kā arī notiek gatavošanās nākamajam investīciju raundam.

ZoomCharts piedāvā interaktīvu datu vizualizācijas programmatūras izstrādes komplektu, kas ļauj profesionāļiem ievietot tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē interaktīvus grafikus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl