1 komentārs
Latviešu aplikācija Astrosecret iekaro pasauli, ziņo tās izstrādātāji
Thomas Pompernigg / Flickr

Latvijā radītā aplikācija Astrosecret divos gados guvusi lieliskus panākumus – pateicoties iedarbīgajai astroloģijas metodei, atzīmētas jau 1500 grūtniecības iestāšanās 67 pasaules valstīs, informē Astrosecret pārstāvji.

Pasaulē bērnu ieņemšanas jautājums ir ļoti aktuāls – attīstītajās pasaules valstīs dzimstība strauji samazinās, katrs sestais pāris saskaras ar bērna ieņemšanas grūtībām. Turklāt daudzi pāri ir medicīniski veseli, tomēr grūtniecība neiestājas. Apvienojot tehnoloģijas un astroloģijas zināšanas, lietotne Astrosecret paredzēta, lai noteiktu labvēlīgās bērna ieņemšanas dienas, skaidro Astrosecret radītāji.

Līdere šajā aplikācijā atzīmēto grūtniecību skaita ziņā ir Latvija, kas ir likumsakarīgi, jo tā ir aplikācijas rašanās vieta. Latvijā atzīmētas 556 grūtniecības iestāšanās. Tai seko Krievija ar 146 atzīmētām grūtniecībām, Indija un ASV – 125.

”Šobrīd esam lepni, ka šo divu gadu laikā esam spējuši padarīt laimīgākus jau 3000 cilvēkus, ja neskaita viņu draugus un ģimenes locekļus! Ja, izmantojot astroloģijas palīdzību, varam kādam palīdzēt, tas dara mūs laimīgus. Aplikācija ar nelieliem ieguldījumiem ir kļuvusi pamanīta un sevi ir pierādījusi arī starptautiskā mērogā, tādēļ uzskatu, ka aplikācijai ir ļoti liels potenciāls. Šobrīd strādājam, lai piesaistītu papildu investīcijas un jaunus, darboties gribošus komandas biedrus tālākai projekta attīstībai, lai paceltu to jaunā attīstības līmenī, ”atklāj aplikācijas radītāja – astroloģe Agnese Fūrmane.

Konkurējot ar daudziem simtiem tūkstošu aplikāciju visā pasaulē 2015. gadā aplikācija ir ieguvusi atbalstu programmā FBstart.com, saņemot atzinību par perspektīvu ideju ar augstu pievienoto vērtību. Atbalsts veiksmīgi izmantots, lai padarītu aplikāciju saprotamāku, lietotājiem ērtāku un arī vizuāli pievilcīgāku.

”Jāatzīst, ka aplikācijai, kura veic astroloģiskus aprēķinus, ir ļoti grūti startēt tradicionālās start-up atbalsta programmās, jo vēl joprojām daudziem cilvēkiem astroloģija šķiet kaut kas mistisks un neizskaidrojams. Tomēr ieguldītie pūliņi pamazām atmaksājas un vainagojas panākumiem”, pieredzē dalās astroloģe.

Šobrīd aplikācija ir pieejama četrās valodās – latviešu, angļu, vācu un krievu. Mobilā aplikācija ir dabīga grūtniecības plānošanas metode. Tajā labvēlīgās mazuļa ieņemšanas dienas tiek aprēķinātas saskaņā ar Lunāro ciklu un tiek izmantota pagājušā gadsimtā (1954. gadā) atklātā Dr. Jonasa metode, ar kuras palīdzību pasaulē ģimenes pieaugumu sagaidījuši vairāk nekā 1 miljons pāru. Lai pilnveidotu un vēl vairāk attīstītu astroloģijas aprēķinu metodi, plānots uzsākt sadarbību ar ginekologiem un mākslīgās apaugļošanas klīnikām.

Aplikācija darbojas abās populārākajās platformās – IOS un Android.

Foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl