1 komentārs
Latviešu aplikācija Astrosecret iekaro pasauli, ziņo tās izstrādātāji
Thomas Pompernigg / Flickr

Latvijā radītā aplikācija Astrosecret divos gados guvusi lieliskus panākumus – pateicoties iedarbīgajai astroloģijas metodei, atzīmētas jau 1500 grūtniecības iestāšanās 67 pasaules valstīs, informē Astrosecret pārstāvji.

Pasaulē bērnu ieņemšanas jautājums ir ļoti aktuāls – attīstītajās pasaules valstīs dzimstība strauji samazinās, katrs sestais pāris saskaras ar bērna ieņemšanas grūtībām. Turklāt daudzi pāri ir medicīniski veseli, tomēr grūtniecība neiestājas. Apvienojot tehnoloģijas un astroloģijas zināšanas, lietotne Astrosecret paredzēta, lai noteiktu labvēlīgās bērna ieņemšanas dienas, skaidro Astrosecret radītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdere šajā aplikācijā atzīmēto grūtniecību skaita ziņā ir Latvija, kas ir likumsakarīgi, jo tā ir aplikācijas rašanās vieta. Latvijā atzīmētas 556 grūtniecības iestāšanās. Tai seko Krievija ar 146 atzīmētām grūtniecībām, Indija un ASV – 125.

”Šobrīd esam lepni, ka šo divu gadu laikā esam spējuši padarīt laimīgākus jau 3000 cilvēkus, ja neskaita viņu draugus un ģimenes locekļus! Ja, izmantojot astroloģijas palīdzību, varam kādam palīdzēt, tas dara mūs laimīgus. Aplikācija ar nelieliem ieguldījumiem ir kļuvusi pamanīta un sevi ir pierādījusi arī starptautiskā mērogā, tādēļ uzskatu, ka aplikācijai ir ļoti liels potenciāls. Šobrīd strādājam, lai piesaistītu papildu investīcijas un jaunus, darboties gribošus komandas biedrus tālākai projekta attīstībai, lai paceltu to jaunā attīstības līmenī, ”atklāj aplikācijas radītāja – astroloģe Agnese Fūrmane.

Konkurējot ar daudziem simtiem tūkstošu aplikāciju visā pasaulē 2015. gadā aplikācija ir ieguvusi atbalstu programmā FBstart.com, saņemot atzinību par perspektīvu ideju ar augstu pievienoto vērtību. Atbalsts veiksmīgi izmantots, lai padarītu aplikāciju saprotamāku, lietotājiem ērtāku un arī vizuāli pievilcīgāku.

”Jāatzīst, ka aplikācijai, kura veic astroloģiskus aprēķinus, ir ļoti grūti startēt tradicionālās start-up atbalsta programmās, jo vēl joprojām daudziem cilvēkiem astroloģija šķiet kaut kas mistisks un neizskaidrojams. Tomēr ieguldītie pūliņi pamazām atmaksājas un vainagojas panākumiem”, pieredzē dalās astroloģe.

Šobrīd aplikācija ir pieejama četrās valodās – latviešu, angļu, vācu un krievu. Mobilā aplikācija ir dabīga grūtniecības plānošanas metode. Tajā labvēlīgās mazuļa ieņemšanas dienas tiek aprēķinātas saskaņā ar Lunāro ciklu un tiek izmantota pagājušā gadsimtā (1954. gadā) atklātā Dr. Jonasa metode, ar kuras palīdzību pasaulē ģimenes pieaugumu sagaidījuši vairāk nekā 1 miljons pāru. Lai pilnveidotu un vēl vairāk attīstītu astroloģijas aprēķinu metodi, plānots uzsākt sadarbību ar ginekologiem un mākslīgās apaugļošanas klīnikām.

Aplikācija darbojas abās populārākajās platformās – IOS un Android.

Foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl