Latviešu AirDog pasaulē lielākajā tehnoloģiju izstādē atzīst par labāko robotu

0 Komentāru
Latviešu AirDog pasaulē lielākajā tehnoloģiju izstādē atzīst par labāko robotu
Foto: LETA

Latvijā radītais bezpilota lidaparāts AirDog pasaulē nozīmīgākajā tehnoloģiju izstādē Consumer Electronics Show 2014 (CES 2015) atzīsts par labāko kategorijā ”roboti un bezpilota lidaparāti”.

”Tas, kas šogad izcēlis AirDog citu bezpilota lidaparātu vidū, ir tā skaidrais fokuss. Galvenais tā mērķis ir būt par tavu lidojošo operatoru. AirDog atbalsta Sony un GoPro videokameras, un seko tev, lai kurp tu dotos. Tam ir mugursomai draudzīgs izmērs, un tam ir dažādi režīmi atšķirīgiem sporta veidiem,” rakstīta engadget.com redaktora vietnieks Džeimss Trūvs (James Trew).

Jau ziņojām, ka Latvijā izstrādātais bezpilota lidaparāts AirDog izrādīts elektronikas izstādē Lasvegasā.

AirDog izstrādāts, lai iemūžinātu ekstrēmo sporta veidu piedzīvojumus, kā sērfošana, slēpošana, bezceļa riteņbraukšana un citas aktivitātes. AirDog pēc GPS raidītāja autonomi seko sportistam un filmē to ar GoPro sporta kameru.

CES izstādē Lasvegasā izrādīti vairāki desmiti bezpilota lidaparāti, sākot no ar pultīm vadāmām rotaļlietām līdz profesionāliem kinooperatoriem paredzētiem rīkiem.

Helico Aerospace Industries dibināta 2012. gada jūnija beigās, uzņēmuma īpašnieks ir SIA Innovatio Capital, liecina Firmas.lv informācija. Pērn uzņēmums strādājis ar 43 504 eiro apgrozījumu. Kompānijā darbojas inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komanda, ko vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 15 darbiniekus.

Skaties AirDog reklāmas video!

0 Komentāru