Latvieši radījuši jaunu, supermazu tālruni Evelatus Mini, ko var ielikt džinsu kabatiņā

8 komentāri
Latvieši radījuši jaunu, supermazu tālruni Evelatus Mini, ko var ielikt džinsu kabatiņā

Latvijas uzņēmums Evelatus uzsācis tirgot jaunu, pašu radītu, neierasti maza izmēra tālruņa modeli Evelatus Mini. Tas patiks bērniem, jauniešiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem – visiem, kuriem nepieciešams pavisam maza izmēra tālrunis ar vienkāršotu interfeisu vai otrs tālrunis, kuru ērti paņemt līdzi vienmēr un visur. Tāpat tālrunis piemērots tiem, kuri izmanto divus telefonus – vienu viedtālruni un vienu līdzņemamu sporta aktivitātēs vai ceļojumos.

Šis “podziņu” tālrunis ar 1,44 collu ekrānu ir aprīkots ar iespēju vienlaikus izmantot 2 SIM kartes, kas īpaši patiks aizņemtiem biznesa cilvēkiem. “Tālruni var izmantot kā otru tālruni darba vajadzībām. Tas ļaus brīvajā laikā to atslēgt pavisam vai, izmantojot zvanu pāradresāciju, atpūsties no nevēlamiem zvaniem, vienlaikus esot informētam par notiekošo,” informē Evelatus pārstāvji.

Mini tālrunim ir arī mūzikas atskaņotājs ar patīkamu skaņas kvalitāti, kuru vienmēr ērti ielikt pat vismazākajā apģērba kabatā, kā arī iespēja tālrunī ievietot Micro SD atmiņas karti līdz pat 32GB mūzikas lejupielādei.

Tālrunis ir aprīkots arī ar kameru, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas un ierakstīt video.

Skaties FOTO!

Neizpaliek arī tādas pamatfunkcijas kā vibrozvans, Bluetooth, Handsfree un citas. Uzlāde notiek caur USB ieeju, kas vienlaikus nodrošina vienkāršu tālruņa pieslēgšanu pie datora, lai ielādētu attēlus, video, mūziku vai citu failus. Pašus jaunākos patērētājus neatstās vienaldzīgus plašā tālruņa krāsu izvēle.

”Vai esat kādreiz aizdomājušies, kam domāta pati mazākā jūsu džinsu kabatiņa? Mums ir atbilde – jaunajam tālrunim Evelatus Mini! Dažkārt klients jau iepriekš ir iegādājies kādu dārgu viedtālruni ar 4 vai 5 collu ekrānu, taču ir situācijas, kad šādu tālruni nav ērti ņemt līdzi tā lielā izmēra un svara dēļ, piemēram, uz futbola spēli ar draugiem vai citur, tomēr saņemt zvanus ir ļoti svarīgi. Labs risinājums ir zvanu pāradresācija uz Evelatus Mini. Vecākiem nav jābaidās uzticēt šo ierīci savām atvasēm, jo tā, salīdzinot ar citiem izplatītākajiem modeļiem, ir daudz izturīgāka pret triecieniem, turklāt arī cena ir daudz pieejamāka. Evelatus veikalos šo tālruni var iegādāties par 39 eiro”, stāsta tālruņa radītājs – uzņēmuma Evelatus īpašnieks Valters Ģērmanis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!