Latvieši ar “AirDog” projektu 10 dienu laikā “Kickstarter” savāc 200 000 dolārus

0 Komentāru
Latvieši ar “AirDog” projektu 10 dienu laikā “Kickstarter” savāc 200 000 dolārus
Foto avots: Kickstarter

Projekts “AirDog”, kuru izstrādājis Latvijas uzņēmums “Helico Aerospace Industries”, interneta vietnē Kickstarter 10 dienu laikā savācis vairāk nekā 200 tūkstošus ASV dolāru, tādējādi pārsniedzot nepieciešamo summu, lai projektu realizētu.

Kopumā “AirDog” projektā 10 dienu laikā līdzekļus iemaksājuši jau 288 atbalstītāji, taču projekta finanšu ieguve “Kickstarter” vēl nav galā, jo līdz sēklas naudas vākšanas beigām vēl atlikušas 37 dienas.

“AirDog” ir neliels bezpilota lidaparāts, kas paredzēts dažādu sporta aktivitāšu filmēšanai. Ar četru propelleru palīdzību “AirDog” spēj pacelt “GoPro” kameru, bet speciāls videokameras stabilizators ļauj uzņemt labākus kadrus.

Kā jau nosaukums nodod, “AirDog” pats seko seko savam saimniekam, kas šajā gadījumā ir speciāls sensors, kam dots nosaukums “AirLeash”. Tādējādi projekta autori piedāvā katram sportistam savu personīgo filmētāju.

“AirDog” ir izstrādāta arī speciāla lietojumprogramma, ar kuras palīdzību iespējams pielāgot lidaparātu konkrētām lietotāja vajadzībām.

Plašāk par “AirDog” funkcijām uzziniet zemāk esošajā video.

Pirmās “AirDog” piegādes projekta autori paredzējuši izpildīt jau šā gada novembrī.

0 Komentāru