“Lattelecom” piedzīvo tehniskas ķibeles – lērums cilvēku Latvijā paliek bez interneta un televīzijas

26 komentāri
“Lattelecom” piedzīvo tehniskas ķibeles – lērums cilvēku Latvijā paliek bez interneta un televīzijas
LETA

Sestdien, 26. maijā, “Lattelecom” skārušas tehniskas problēmas, kā rezultātā vairāki cilvēki saskārušies ar interneta pakalpojumu nepieejamību, liecina ieraksti sociālajā tīklā “Twitter”. 

“Kas notiek ar “Lattelecom”? Telefons nedarbojas, mājas lapa uzkārusies, interaktīvā TV nobrukusi,” raksta kāds mikroblogošanas vietnes “Twitter” lietotājs.


Tikmēr uzņēmums savā “Twitter” profilā norāda, ka notikusi globāla tīkla avārija ar IP adrešu piešķiršanu.

Pēc plkst.20.20 “Lattelecom” ziņo, ka tehnisko kļūmi ir izdevies novērst, taču nevar prognozēt, cik ilgs laiks nepieciešams, lai klientiem atjaunotos IP adreses. “Lattelecom” uzsver, ka sakari pakāpeniski atjaunosies visiem pieslēgumiem. Šobrīd detalizētāka informācija par notikušo nav zināma.

“Internets ir atrasts un globālais bojājums novērsts! Tuvākajā laikā pakāpeniski sakari atjaunosies visiem pieslēgumiem. Atvainojamies ikvienam par šo neplānoto situāciju un liels paldies daudzajiem klientiem par atbalstu un sapratni! Bija globāla tīkla avārija ar IP adrešu piešķiršanu, mūsu meistariem izdevās to novērst un nu jau pakāpeniski sakari atjaunojas. Vēlreiz atvainojamies par jebkādām radītām neērtībām – darījām visu, lai sakarus iespējami ātri atjaunotu,” vēsta uzņēmums.

“Twitter” lietotāji šūmējas par “Lattelecom” tehniskajām ķibelēm