Komentāri
Lai izvairītos no kiberuzbrukumiem, eBay, Amazon un Google būs jāievēro stingri noteikumi
Foto: AFP / LETA

Lai izvairītos no kiberuzbrukumiem, lielajām interneta kompānijām turpmāk būs jāievēro Eiropas Savienības ieviesti noteikumi.  

Eiropas Savienības dalībvalstis un Eiropas Parlaments panākuši vienošanos cīņai pret kiberuzbrukumiem. Vienošanās nosaka, ka vairākām interneta kompānijām, tostarp pasaulē populārajām vietnēm – eBay, Amazon un Google – būs jāpastiprina aizsardzība un jāziņo par konstatētiem pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat jaunie noteikumi attieksies arī uz vairākām finanšu institūcijām, energoapgādes uzņēmumiem, transporta, veselības aprūpes un ūdens apgādes kompānijām. Kibernoziegumu un kiberuzbrukumu dēļ uzņēmumi Eiropā zaudē simtiem miljardu eiro gadā.  Jaunie noteikumi gan vēl būs jāapstiprina visām 28 bloka dalībvalstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl