Komentāri
Lai cīnītos ar konkurentiem, “WhatsApp” atļaus sūtīt visu veidu datnes
REUTERS/SCANPIX

Līdz šim saziņas vietne “WhatsApp” neļāva sūtīt visa veida pielikumus, taču tagad to varēs izdarīt, ziņo tehnoloģiju portāls Kursors.lv.

Iepriekš, izmantojot “WhatsApp” varēja nosūtīt fotogrāfijas, video, kā arī šādas datnes: .csv, .doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .rtf, .txt, .xls, .xlsx.

Tagad “WhatsApp” būs iespēja nosūtīt jebkādas datnes. Galvenais nosacījums – lai datnes maksimālais izmērs ir 128 MB, ja ierīces operētājsistēma ir “iOS”, un 100 MB, ja operētājsistēma ir “Android” un “Windows Mobile”.

Savukārt, izmantojot “WhatsApp” galddatora versiju, var nosūtīt tikai 64 MB pielikumus.

Jaunās datņu sūtīšanas sistēma varētu sākt darboties tuvākā mēneša laikā, patlaban tā ir daļēji eksperimentāla. Nekāds īpašs paziņojums par šādu jaunumu lietotājiem netiks izsūtīts.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl