Komentāri
Laba ziņa tvitera “komūnai”! Tuvāko nedēļu laikā 140 zīmju vietā varēs izteikties garākos ierakstos
Foto: EPA / LETA

Laba ziņa mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājiem. Tuvāko divu nedēļu laikā līdzšinējo 140 rakstzīmju vietā lietotāji varēs izteikties garākos ierakstos.

Tiesa, uzņēmums pagaidām neatklāj, cik rakstu zīmes būs pieļaujamas vienā ierakstā, taču pērnā gada rudenī kompānija pieļāva rakstu zīmju limitu palielināt līdz 10 000. Twitter pārstāvji stāsta, ka pēdējo gadu laikā saņēmuši daudzas sūdzības no lietotājiem, kuri uzskata, ka 140 rakstu zīmes ir par maz, lai uzrakstītu vēlamo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat administrācija norāda, ka vietnei jau sen nepieciešami jauninājumi. Tvīts jeb čivinājums, kas sastāv no 140 simboliem, iepriekš tika uzskatīts par šā sociālā tīkla veiksmes atslēgu. Kopš izveidošanas 2006. gadā Twitter kļuvis populārs visā pasaulē.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl