Komentāri

Filmā Back To The Future (Atpakaļ nākotnē), kas pirmo reizi rādīta tālajā 1989. gadā, tika izteiktas daudzas prognozes, kāda izskatīsies šī diena – 2015. gada 21. oktobris. Šodien varam vērtēt – kas no filmas veidotāju vīzijas ir piepildījies, un kas – nav.

Filmas galvenie varoņi – Mārtijs Makflajs un Doktors Brauns – ar laika mašīnu devās nākotnē – 2015. gada 21. oktobrī. Atpakaļ nākotnē fani un tie, kuri vienkārši to ir redzējuši, sociālajos tīklos šodien sajūsmināti vērtē, kas no pirms 26 gadiem uzņemtajā filmā ir piepildījies. Tāpat arī pasaulē respektabli mediji šodien publicējuši kadrus no Atpakaļ nākotnē, vērtējot, kas no tolaik prognozētajām tehnoloģijām patiešām ir realitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Kad filmas varoņi 1985. gadā iestatīja laika mašīnā datumu 2015. gada 21. oktobris, viņi nonāca nākotnē, un redzēja, lūk, ko:

  • skrituļdēļiem vairs nav vajadzīgi riteņi, bet tie pārvietojas pa gaisu. Šobrīd testa variantā šāds skrituļdēlis ir radīts;
  • tāpat mums ir arī planšetdators, platekrāna televizors ar videokonferenču zvanu iespējām, televizors ar iespēju vienlaikus skatīties vairākus kanālus, bezvadu datorspēles, trīsdimensionālās kinofilmas un hologrammas, un ir izstrādātas videobrilles tādas kā, piemēram, Google;
  • tāpat ir radīti faksa aparāti. Tiesa gan, mūsu laikam tā jau ir novecojusi tehnoloģija;
  • no filmas Atpakaļ nākotnē daļēji piepildījusies arī prognoze par lidojošām automašīnām un auto, kam nav vajadzīga degviela, bet tās darbina sadzīves atkritumu enerģija;
  • tāpat arī uzņēmums Nike joprojām strādā pie sporta apaviem, kas sasienas automātiski un cilvēkam nav vajadzības tos šņorēt.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl