Krievu hakeris cer uz Ilvesu kā savu glābiņu un lūdz patvērumu Igaunijā

Komentāri

Krievijas hakeru grupas “Šaltai-Boltai” dalībnieks, kurš pašlaik uzturas Igaunijā, lūdzis bijušajam prezidentam Tomasam Hendrikam Ilvesam palīdzēt viņam iegūt politisko patvērumu šajā valstī, ziņo Igaunijas sabiedriskā televīzija.

Hakeris baidoties, ka Krievija varētu mēģināt uzvelt viņa grupējumam atbildību par pagājušā gada ASV prezidenta vēlēšanu kampaņas laika kiberuzbrukumiem Demokrātu partijai. Šie uzbrukumi, kurus saskaņā ar ASV izlūkdienestu informāciju koordinējis pats Vladimirs Putins, bija mērķēti uz demokrātes Hilarijas Klintones diskreditēšanu, lai palīdzētu uzvarēt republikānim Donaldam Trampam, kurš paudis simpātijas pret Putinu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs Glazastikovs, hakeris:
Jebkādi apvainojumi par saistību ar uzbrukumiem Demokrātu partijai ASV vēlēšanās ir nepatiesi – mēs ar to neesam saistīti un tādēļ tam nav arī nekādu pierādījumu. Esmu gatavs to paskaidrot arī ASV pārstāvjiem – mūsu mērķis bija Kremlis un ar to saistīti uzņēmēji.

“Šaltai-Boltai” savu darbību uzsāka 2013. gadā, izliekot internetā Krievijas prezidenta Vladimira Putina Jaungada uzrunas tekstu, dažas stundas pirms tā tika nolasīta. Kopš tā laika grupējums 75 reizes publicējis kompromitējošu informāciju par Krievijas ierēdņiem un varai pietuvinātiem biznesmeņiem. Pagājušā gada novembrī trīs grupējuma dalībnieki tika aizturēti.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl