Komentāri
“Krievijas Facebook” izsludināts neonacistu skaistumkonkurss
Foto: REUTERS/SCANPIX

Sociālajā tīklā VKontakte izsludināts neonacistu skaistumkonkurss Mis Ostlande, kas izpelnījies ievērojamu pasaules mediju uzmanību.

Skaistumkonkursa nosaukums aizgūts no Ostlandes – nacistiskās Vācijas okupācijas iestāžu Otrā pasaules kara laikā izveidotas militārās un civilās pārvaldes struktūras, kas aptvēra Baltijas valstis un daļu Baltkrievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaistumkonkurss izsludināts vietnes Ādolfa Hitlera interešu grupā, kas pulcē 7000 sekotājus no Krievijas un bijušajām padomju republikām.

Pretendentēm jāiesūta “seksīgas fotogrāfijas” un pieteikumā jāapraksta sava mīlestība uz Hitleru, bet pirmo trīs vietu ieguvējas balvā saņems juvelierizstrādājumus ar nacistu simboliku.

Par Mis Ostlande titulu sacenšas 24 krievvalodīgas daiļavas, kuru āriene atbilst “āriešu standartiem”.

Hitlera sekotāju skaistumkonkurss iemantojis lielu uzmanību pasaules medijos, atsevišķiem izdevumiem notikumu interpretējot atbilstoši redakcijas ieturētajai politikai.

Rietumu mediji pārsvarā norāda, ka VKontakte pamatā pulcē krievvalodīgos interneta lietotājus, sociālo tīklu dēvējot par “Krievu Facebook”.

Krievijas propagandas kanāls Russia Today skaistumkonkursa rīkošanā atmaskojis “ukraiņu fašistus”.

Savukārt Izraēlā bāzētais starptautiskais ziņu kanāls i24news skaistumkonkursu min kā piemēru “neonacisma glorificēšanai Baltijas valstīs”. Telekanāls pie ziņas publicējis apjomīgu fona tekstu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina nesenajiem paziņojumiem, ka “atklāta neonacisma izpausmes kļuvušas par ikdienišķu lietu Latvijā un pārējās Baltijas valstīs”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl