Krāpnieki mēģinājuši iegūt Inbox.lv lietotāju datus

1 komentārs
Krāpnieki mēģinājuši iegūt Inbox.lv lietotāju datus
Rachel Johnson / Flickr

Datu pikšķerēšanas mēģinājumā vairāki desmiti Inbox.lv pakalpojuma lietotāju saņēmuši elektronisku vēstuli, kurā tika prasīts noteiktā saitē mainīt lietotāja datus. Inbox.lv pārstāvji aicina lietotājus būt vērīgiem un informēt, ja ir saņemti kādi aizdomīgi sūtījumi.

Jau iepriekš vēstīts, ka pirmdien, 9. novembrī, vairāki Inbox.lv lietotāji saņēma it kā Inbox.lv vārdā sūtītu e-pastu ar pieprasījumu noteiktā saitē mainīt datus.

Inbox.lv valdes loceklis Jevgenijs Kuzņecovs akcentē, ka Inbox.lv nekad nelūgs lietotāju datus vai nepieprasīs paroles maiņu šādā veidā e-pasta formā.

Patlaban Inbox.lv lietotāju drošībai e-pastā ir izveidota iespēja ziņot par aizdomīgu e-pastu.

“Vēlos akcentēt, ka mēs ar katru gadījumu strādājam individuāli un uz šādiem paziņojumiem reaģējam maksimāli īsā termiņā,” akcentēja Kuzņecovs.

“Šāda veida mēģinājumi izvilināt no lietotājiem datus nav jaunums – tās ir globālās interneta komunikācijas sekas, ar kurām katru dienu cīnās ļoti daudz uzņēmumu – tostarp arī bankas, telekomunikāciju uzņēmumi un citi,” skaidroja Kuzņecovs.

Pēc eksperta sacītā, saņemot e-pastu no nezināma vai neskaidra adresāta, nekādā gadījumā nevajadzētu klikšķināt uz saitēm vai vērt vaļā pievienotos failus, jo ir liela varbūtība, ka tas ir kāds vīruss.

“Šādās situācijās labāk ir ziņot e-pasta pakalpojuma sniedzējam vai uzņēmuma IT vai drošības departamentam,” teica Kuzņecovs.

TOP komentāri

  • anna
    0 0 0

    anna

    Nezinu gan vai ir runa par šo gadjumu.
    .... bet man ar bija vēstule krievu valodā, izdzēsu nelasot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl