Kompānijas turpmāk drīkstēs novērot savu darbinieku saziņu internetā, ja vien…

Komentāri

Eiropas Cilvēktiesību tiesa šonedēļ nolēmusi, ka kompānijas var novērot savu darbinieku saziņu internetā, ja, stājoties darbā, darba ņēmēji piekrituši darbavietā pieejamos komunikācijas līdzekļus, tostarp datorā uzstādītās programmas, neizmantot personīgai saziņai.

Tas gan nemainīs darba uzraudzības praksi, jo jau šobrīd darba devēji var pārbaudīt, vai, cilvēki esot darbā, tiešām strādā vai kārto privātas darīšanas, uzstādot uz datora īpašu programmatūru, kas fiksē, ko darbinieks dara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Palkavnieks, Draugiem.lv pārstāvis:

Cik stundu darbinieks pavada, piemēram, sagatavojot kādu līgumu Word programmā, cik daudz laika darbinieks lasa ziņas, vai cik daudz laika viņš programmē vai nodarbojas ar grāmatvedību, vai projektu vadīšanas programmām. Tas viss tiek fiksēts. Beigu beigās – nedēļas, mēneša vai gada griezumā – mēs varam redzēt, kāda ir bijusi šā darbinieka produktivitāte.

Novērojumi liecinot, ka darbinieku produktivitāte ,pēc šādu programmu uzstādīšanas darbiniekiem zinot, palielinoties no 17 līdz pat 30%. Tomēr speciālisti iesaka ļaut darbiniekiem atvēlēt laiku arī privātām lietām, drīzāk nosakot darba izpildes termiņus.

Foto

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl