Kompānija Apple nonākusi smagas dilemmas priekšā

Komentāri

Smagas dilemmas priekšā nonākusi kompānija Apple. ASV tiesa tai uzdevusi palīdzēt uzlauzt decembrī Kalifornijā notikušā terorakta šāvēja telefonu, kas, pēc likumsargu domām, satur būtisku informāciju. Taču Apple uzskata, ka tas radītu precedentu, kas apdraud tā klientu datu drošību.

Tiesas lēmums kompānijai liek sadarboties ar Federālās izmeklēšanas biroju (FIB) un tikt galā ar telefona drošības paroli. Pašreizējā sistēma ir tāda, ka pēc desmit nepareizas paroles mēģinājumiem tiek izdzēsti visi telefonā saglabātie dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FIB vēlas, lai Apple inženieri izmaina telefona programmatūru – atceļ 10 mēģinājumu limitu un atrod īsto ciparu kombināciju, kas veido paroli.

Tikmēr kompānija Apple paziņojusi, ka tiesas lēmumu pārsūdzēs, jo tā izpilde pavērtu iespēju valdībai piekļūt klientu personiskajiem datiem. Turklāt kompānijai neesot rīku, lai iegūtu informāciju no telefonu īpašniekiem.

Jau ziņots, ka pērnā gada nogalē radikālā islāma piekritējs Sajeds Farūks ar savu draudzeni Sanbernardīno pilsētā  sarīkoja apšaudi un nogalināja 14 cilvēkus.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl