Komentāri
Kļūstot par tēvu, Cukerbergs sola pasauli padarīt par labāku vietu visiem bērniem

Sociālā tīkla Facebook dibinātājs un vadītājs Marks Cukerbergs paziņojis, ka ir kļuvis par tēvu un solījis atdot teju visu savu bagātību, lai pasauli padarītu par labāku vietu savai meitiņai Maksimai un citiem bērniem.

Facebook ievietotā vēstulē sociālā tīkla dibinātājs Cukerbergs un viņa sieva Priscilla skaidro, ka atdos 99% sev piederošo kompānijas akciju, lai izveidotu laimīgu un veselīgu pasauli. Akciju vērtība tiek lēsta 45 miljardu ASV dolāru vērtībā. Tiesa, laimīgie vecāki bagātību sola dāvināt vai novirzīt dažādiem projektiem, nevis uzreiz, bet gan savas dzīves laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā teikts Facebook publicētajā vēstulē, nauda tiks ieguldīta personalizētās mācībās, slimību ārstēšanā un stipru kopienu veidošanā.

Pāra meitiņa piedzima jau pagājušajā nedēļā, taču publiski par to kļuvis zināms tikai tagad.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl