Komentāri
Ķīniešu interneta veikals ”Alibaba” īstenojis visu laiku lielāko IPO
Līksmo "Alibaba" komanda (Foto: AFP/SCANPIX)

Ķīnas interneta tirdzniecības uzņēmums “Alibaba Group Holding Limited” debijā Ņujorkas fondu biržā ieguvis 25 miljardus dolāru, tādējādi šim kļūstot par pasaulē visu laiku lielāko akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO).

“Alibaba” piektdien debitēja Ņujorkas fondu biržā, pārdodot 320 miljonus akciju, bet pirmdien uzņēmums pārdeva vēl 48 miljonus akciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādējādi “Alibaba” pārspējis līdz šim pasaulē lielāko IPO, ko 2010.gadā īstenoja “Agricultural Bank of China”, iegūstot 22,1 miljardu dolāru.

Jau ziņots, ka “Alibaba” akcijas biržā debitēja ar cenu 92,7 dolāru apmērā, ievērojami pārsniedzot IPO noteiktos 68 dolārus.

Savukārt biržas slēgšanas brīdī piektdien uzņēmuma akciju cena veidoja 93,89 dolārus.

Pirmajās minūtēs pēc “Alibaba” akciju tirdzniecības sākšanas tika pārdoti vairāk nekā 100 miljoni akciju, kas ir vairāk salīdzinājumā ar mikroblogošanas vietnes “Twitter” debiju biržā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl