Komentāri
Ķīniešu Alibaba nodrošina Yahoo peļņas lēcienu
Foto: AFP/LETA

Tehnoloģiju milzis Yahoo trīs mēnešu periodā līdz šā gada septembrim nopelnījis 6,8 miljardus ASV dolāru, un ievērojamos ieņēmumus kompānijai nodrošināja tai piederoša Ķīnas e-komercijas uzņēmuma Alibaba akciju pārdošana.

Peļņa, kas gūta no Alibaba akciju pārdošanas, Yahoo kompensēja sarūkošos ieņēmumus no reklāmas pārdošanas, kas kritušies par 5%.

Yahoo tika prasīts pārdot tās Alibaba akcijas pirms Ķīnas uzņēmuma pirmā publiskā akciju piedāvājuma (IPO).

Jau ziņots, ka Alibaba debitēja Ņujorkas fondu biržā. Alibaba pārspējis līdz šim pasaulē lielāko IPO, ko 2010. gadā īstenoja banka Agricultural Bank of China, iegūstot 22,1 miljardu dolāru. Alibaba pēc IPO ieguva 25 miljardus ASV dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl