Ķīnā bloķēta piekļuve e-pasta servisam Gmail

Komentāri
Ķīnā bloķēta piekļuve e-pasta servisam Gmail
FOTO: SCANPIX

Interneta gigants Google ziņo, ka Ķīnā pirmdien, 29. decembrī, bloķēta piekļuve Google e-pasta servisam Gmail. Google norāda, ka lietotāju piekļuve Gmail servisam no Ķīnas, sākot ar piektdienu, būtiski samazinājusies un sestdien nokritusies līdz nullei.

Lietotāji Pekinā pirmdien apstiprināja, ka Gmail nav pieejams, izmantojot trešās puses aplikācijas iPhone, iPad un Android ierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācija liecina, ka piekļūt Gmail iespējams vien, izmantojot virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumus, kas uzrāda, it kā lietotāji būtu internetam pieslēgušies no citas atrašanās vietas, piemēram, citas valsts.

Interneta uzraudzības kompānija Dyn vēsta, ka svētdien Ķīna bloķējusi Gmail savienojumus, kas darbojas ar interneta protokola adresēm Honkongā.

Ķīna pēdējā laikā saasinājusi interneta cenzēšanas pasākumus, aizvien vairāk bloķējot Google pakalpojumus un traucējot VPN darbību, kas var apiet valdības noteiktos ierobežojumus.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl