Komentāri

Ķīnā arvien populārāka kļūst robotu izmantošana restorānos. Nesen pirmais šāds restorāns atklāts arī Sičuanas provincē.

Tiesa gan, šīs nav pirmais restorāns Ķīnā, kur viesmīļu darbu aizstāj roboti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču Sičuanas provinces pirmais restorāns, kurā strādā roboti, atklāts Čengdu pilsētā. Jau pirmajā dienā roboti piesaistīja daudzus apmeklētājus, kuri vēlējušies piedzīvot, kā roboti tiek galā ar tiem uzticētajiem pienākumiem.

Futūristiskie viesmīļi ir metru gari un darbojas, pateicoties atkārtoti uzlādējamiem akumulatoriem.

Tie pieņem pasūtījumus, nes ēdienu un pat prot sasveicināties un aprunāties ar apmeklētājiem ķīniešu valodā. Roboti pārvietojas, izmantojot optisko sensoru sistēmu, lai neietriektos sienās vai neuzskrietu virsū cilvēkiem.

Restorānā patlaban tiek nodarbināti desmit roboti. Katrs no tiem maksā 11 tūkstošus ASV dolāru. Iestādījuma īpašnieks ir pārliecināts, ka tas ir labs ieguldījums, kas ar laiku atmaksāsies.

Tā kā restorāns ir diezgan liels, roboti esot liels atspaids cilvēku darbam. Turklāt tie arī izklaidē klientus, kuriem nu ir arī jauns iemesls nākt ieturēt maltīti, stāsta restorāna īpašnieks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl