Ķīnā arestē vērienīgu Apple viltojumu ražotni

Komentāri
Ķīnā arestē vērienīgu Apple viltojumu ražotni
FOTO: SCANPIX

Ķīnā arestēts uzņēmums, kas saražojis vairāk nekā 41 000 viltotu – tehnoloģiju giganta Apple viedtālruņus Iphone 6. Tiek ziņots, ka ražotne pārdevusi viltotus tālruņus 19 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Šogad Ķīnā atklāti arī vairāki veikali, kur tika pārdoti Apple viltojumi. Pēc tam, kad šis fakts izraisīja plašu ažiotāžu, Ķīnas valdība tos slēdza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķīna jau gadiem ilgi tiek vainota dažādu zīmolu preču viltošanā, taču valstī ražotie viltojumi ir pieejami visā pasaulē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl