Komentāri
Kibernoziedzības industrija gadā nopelna līdz triljonam dolāru
FOTO: LETA

Kibernoziedzība kļuvusi par labi organizētu industriju, kas gada laikā spēj nopelnīt no 500 miljardiem līdz vienam triljonam ASV dolāru, šodien Rīgā notiekošajā Baltijas kiberdrošības forumā 2015 sacīja informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma Cisco pārstāvis Juha Launonens.

“Salīdzinoši mēs, kiberaizsardzības industrija, gadā nopelnām 70 miljardus ASV dolāru,” piebilda Launonens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāstīja Launonens, kamēr vienai pusei jācīnās par papildu līdzekļiem, otrā pusē šķēršļu nav, un šī industrija, ņemot vērā tehnoloģisko progresu, kļūs tikai spēcīgāka. “2020. gadā tīklā būs pieslēgti 50 miljardi ierīču. Tas nozīmē vairāk variantu un vietas uzbrukumiem,” piebilst Launonens.

Tāpat Launonens norāda uz to, ka cilvēki aizvien nav sapratuši, ka dzīvot tā, kā dzīvojām līdz šim, nevar. “Kamēr 60% datu tiek nozagti dažu stundu laikā pēc ielaušanās sistēmā, 54% uzņēmumu ielaušanās faktu neatklāj pat mēnešiem,” stāsta Launonens. “Taču sekojot līdzi tam, kas notiek, varam saīsināt ielaušanās fakta konstatācijas laiku un attiecīgi – kaitējuma apmēru, līdz pieņemamam līmenim.”

Kā ziņots, šodien Rīgā norisinās viens no lielākajiem neatkarīgajiem IT drošības pasākumiem “Baltijas kiberdrošības forums 2015”, kura mērķis ir aktualizēt kiberdrošības jautājumus, skaidrojot riskus, kā arī ieguvumus, ja organizācijas laikus gatavosies iespējamiem uzbrukumiem IT sistēmām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl