2 komentāri

Kas notiktu, ja vienā dienā no visām viedierīcēm pēkšņi pazustu aplikācijas? Kompānija “Apple” uzņēmusi video, kurā ieskicē šādu scenāriju. Un šāda realitāte nudien nozīmētu to, ka pasaulē iestājas “apokalipse”.

Haoss ielās, avārijas, kas notiek viena pēc otras, asaras, panika, haoss! Šādi īsumā var raksturot situāciju, ka pēkšņi pazustu visas aplikācijas. Lai arī video liek pasmaidīt, no otras puses – tas arī parāda, ka ikdiena daudziem no mums nudien vairs nav iedomājama bez aplikācijām – tās palīdz mums plānot savus ikdienas maršrutus, atgādina par sarunātu tikšanos laikiem, ļauj mums izteikt savu viedokli, un vienkārši – izklaidē.

“Apple” versija par pasauli bez aplikācijām

TOP komentāri

 • Janis Grivins
  0 0 0

  Janis Grivins

  Tu gribi teikt ka vnk aiz nav ko darīt sēdēji skaties.lv un ieraudzīji šo rakstu ?
 • Valda LV
  0 0 0

  Valda LV

  Vienīgais, ko sapratu, ir tas, ka liela daļa pasaules ir stulba - nav elektronikas, ļautiņi kļūst bezspēcīgi. Savā dzīvē es neredzētu lielu problēmu, jo manā telefonā ir tikai 1 aplikācija, ko reizēm lietoju saziņai (WowApp). Pārējās, kas telefonā ir gājušas komplektā, es izdzēsu, lai atbrīvotu vietu. Nav ne FB, ne e-pastu aplikāciju... Nekā... Un manā dzīvē katastrofas, kas parādītas šajā video, arī nav bijušas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl