2 komentāri

Kas notiktu, ja vienā dienā no visām viedierīcēm pēkšņi pazustu aplikācijas? Kompānija “Apple” uzņēmusi video, kurā ieskicē šādu scenāriju. Un šāda realitāte nudien nozīmētu to, ka pasaulē iestājas “apokalipse”.

Haoss ielās, avārijas, kas notiek viena pēc otras, asaras, panika, haoss! Šādi īsumā var raksturot situāciju, ka pēkšņi pazustu visas aplikācijas. Lai arī video liek pasmaidīt, no otras puses – tas arī parāda, ka ikdiena daudziem no mums nudien vairs nav iedomājama bez aplikācijām – tās palīdz mums plānot savus ikdienas maršrutus, atgādina par sarunātu tikšanos laikiem, ļauj mums izteikt savu viedokli, un vienkārši – izklaidē.

“Apple” versija par pasauli bez aplikācijām

TOP komentāri

 • Janis Grivins
  0 0 0

  Janis Grivins

  Tu gribi teikt ka vnk aiz nav ko darīt sēdēji skaties.lv un ieraudzīji šo rakstu ?
 • Valda LV
  0 0 0

  Valda LV

  Vienīgais, ko sapratu, ir tas, ka liela daļa pasaules ir stulba - nav elektronikas, ļautiņi kļūst bezspēcīgi. Savā dzīvē es neredzētu lielu problēmu, jo manā telefonā ir tikai 1 aplikācija, ko reizēm lietoju saziņai (WowApp). Pārējās, kas telefonā ir gājušas komplektā, es izdzēsu, lai atbrīvotu vietu. Nav ne FB, ne e-pastu aplikāciju... Nekā... Un manā dzīvē katastrofas, kas parādītas šajā video, arī nav bijušas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl