Kādus tālruņa modeļus izvēlējušies deputāti?

Komentāri

Modīgais iPhone, dārgais Vertu vai pieticīgais podziņtelefons? IT eksperts un tehnoloģiju bloga kursors.lv redaktors Kristaps Skutelis ir pārsteigts, ka Saeimas plenārsēdes laikā uz deputātu galdiem nav manāms nemaz tik daudz dārgo “aifonu”, kā viņš bija gaidījis.

Piemēram, deputāts Juris Viļums saziņai izmanto iPhone 4. ”Vecs jau, tā kā nav žēl pazaudēt un sasist,” norāda J. Viļums. Kad šis modeli parādījās, iPhone 4 bija fantastiski “nostrādāts” telefons, atzīst K. Skutelis. Savukārt deputātei Regīnai Ločmelei-Junovai jaunāka modeļa aifonu izvēlējies vīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir novērojama arī pretēja tendence, ka vairāki deputāti ir izvēlējušies pavisam senus mobilo telefonu modeļus. Piemēram, Ivars Brīvers savu Nokia savulaik iegādājis par 1 latu. Tādu pašu ierīci izvēlējies deputāts Kārlis Krēsliņš. Tiesa, žaketes kabatā glabā arī viedtālruni, ko galvenokārt izmanto izbraukumos.

Plašu funkciju klāstu savā viedtālrunī atklājis deputāts Ainārs Latkovskis. Sony telefona izvēli slavē arī K. Skutelis.

Ja vairums deputātu komplektā ar viedtālruni lieto planšetdatoru vai klēpjdatoru, tad deputāts Artuss Kaimiņš vienmēr blakus tur savu leģendāro videokameriņu. Mobilo ierīču izvēle norāda uz to, ka A. Kaimiņš vēlas atšķirties no citiem, vērtē K. Skutelis.

Visdārgākie Latvijā pieejamie ekskluzīvie viedtālruņi ir Vertu, kas ir veidoti no ļoti glauniem materiāliem, ādām, zelta, dimantiem, safīra stikliem, rubīna podziņām. ”Viens tāds viedtālrunis var maksāt tikpat kā dzīvoklis Ludzā,” salīdzina K. Skutelis. Vertu viedtālrunis vismaz agrāk bijis deputātam Jānim Urbanovičam.

Vairāk skaties video!

Lasi vēl