Kāda valsts uz trīs dienām pilnībā bloķē WhatsApp

Komentāri
Kāda valsts uz trīs dienām pilnībā bloķē WhatsApp
EPA/LETA

Uz trīs diennaktīm Brazīlijā bloķēta populārā saziņas lietotne WhatsApp, tādējādi ietekmējot vairāk nekā 100 miljonus cilvēku.

Lietotnes bloķēšanu piecu valsts mobilo sakaru operatoru tīklos noteicis tiesnesis. Lēmums pieņemts slēgtā tiesas procesā, tāpēc bloķēšanas iemesli nav zināmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesā nolemtais raisījis plašu sabiedrības kritiku. Nožēlu un vilšanos pauduši arī WhatsApp pārstāvji, kas, pēc pašu vārdiem, esot darījuši visu, lai sadarbotos ar tiesu.

Jāpiebilst, ka šī ir jau otrā reize pēdējo piecu mēnešu laikā, kad Brazīlijā tiek pieņemts šāds nepopulārs lēmums. Decembrī WhatsApp bloķēja, jo lietotnes pārstāvji atteicās tiesai sniegt personu informāciju un sarakstes narkomafijas atmaskošanas lietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl