Kā savā “Facebook” reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu?

10 komentāri
Kā savā “Facebook” reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu?

Sociālajā tīklā “Facebook” emociju sadaļā parādījusies jauna reakcija – varavīksnes krāsas karodziņš. Lai būtu skaidrība – šīs karodziņš pārstāv to, par ko, visticamāk, jums jau bija aizdomas – “praida” mēnesi, par ko pasludināts šis jūnijs.

Lai arī Latvijā cilvēkiem nav viennozīmīga attieksme pret netradicionālas orientācijas cilvēkiem, ja nu esiet “liberāļu pulciņā” un vēlaties šo karodziņu iegūt pie savu ierakstu reakciju iespējām, ir jādara, lūk, kas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms jādodas uz LGBTQ Facebook lapu  un jānospiež “like” jeb “patīk”.

Tad, kad “patīk” ir nospiests, ir jāatjauno sava lapa, un jālūko, – varavīksnes karodziņam vajadzētu parādīties pie tavām emociju reakcijām. Ja tomēr tas nenotiek, ieteikums ir izlogoties laukā no sava “Facebook” profila, un tad ielogoties atpakaļ. Varavīksnes karodziņam jau vajadzētu tevi gaidīt tavā profilā.

TOP komentāri

 • Ingus Nomme
  +5 +4 -1

  Ingus Nomme

  Mmm... Arī tavi draugi, vai vismaz paziņas, un tavu draugu bērni ir geji.. Un tāpēc šis žests no tavas puses ir nedaudz dīvains man šķiet. Neviens neliek tev pievienot šo karodziņu...
 • Gita Luksa
 • Pumpa
  +1 +1 0

  Pumpa

  100% kāds no draugiem ir, tikai tevi homopfobiķi redzot tevi tikai piecieš un protams par tādām lietām vispār nerunā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl