Budžeta klases tālrunis Nokia 130 un Nokia 130 Dual SIM

Komentāri

Jau no oktobra Latvijā būs pieejams jauns budžeta klases tālrunis Nokia 130 un Nokia 130 Dual SIM. Telefons Nokia 130 būs pieejams melnā un sarkanā krāsā, un tā aizmugurējais vāciņš klāts ar īpašu apvalku, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem. Nokia 130 un Nokia 130 Dual SIM aptuvenā cena Latvijā būs 25 eiro

Nokia savu jauno budžeta klases tālruni Nokia 130 un Nokia 130 Dual pozicionē ar īpaši ilgu akumulatora darbības laiku, izturīgu korpusu un vienkāršotām viedtālruņu pamatfunkcijām — video un mūzikas atskaņošanas iespējām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais tālrunis Nokia 130 būs īpaši piemērots gan tiem, kas tikai sāks savu pieredzi mobilo tālruņu vidē, gan tiem, kas jau skaidri zina, kas viņiem nepieciešams — vienkāršs, bet uzticams palīgs ikdienā.

Tālrunim ir 16 stundu video un 48 stundu audio atskaņošanas iespēju. Nokia 130 ļaus ilgu laiku gremdēties filmas izraisītajā spriedzē, smieklos vai pārdzīvojumos — viena uzlāde nodrošina video atskaņošanu 16 stundu ilgumā.

Nokia 130 Dual SIM piedāvā iespēju  pārslēgties no vienas SIM kartes uz otru – divas SIM kartes piedāvā daudz iespēju kā ietaupīt.

Nokia 130 nodrošina 36 dienu darbību gaidstāves režīmā un tam ir apvalks melnā krāsā, kas ir izturīga pret skrāpējumiem, tāpēc šis tālrunis ir gatavs jebkādām vajadzībām.

Lasi vēl