Jaunos programmētājus aicina īpašā kursā uzlabot zināšanas

Komentāri
Jaunos programmētājus aicina īpašā kursā uzlabot zināšanas
Rachel Johnson/Flickr

Esi jaunais programmētājs, kurš gatavs uzzināt to, ko nemāca universitātē? Rīgā tiek izsludināta pieteikšanās uz FullContact Code Academy programmēšanas kursu, kurā plānots jaunajiem speciālistiem parādīt “to, ko nemāca universitātē”, portālam Skaties.lv stāsta viens no programmētāju skolas idejas autoriem Miķelis Vindavs.

Ideja par šāda programmēšanas kursa radīšanu bija M. Vindavam, Jānim Ābelei un TechHub Riga. “Sapratām, ka ir nepieciešams šāds kurss, jo, piemēram, meklējot darbiniekus uzņēmumā FullContact, darba intervijās sastapām daudz jaunu cilvēku, kuri bija ļoti motivēti un zinātkāri, taču viņiem trūka praktisko iemaņu. Tāpat arī citkārt daudzi jaunie programmētāji sūdzas, ka viņiem tiek atteikts darbs, jo trūkst pieredzes. Tā arī ir – ļoti daudzas lietas var apgūt, tikai darbojoties praktiski,” par šāda kursa nepieciešamību portālam Skaties.lv stāsta M. Vindavs.

FullContact Code Academy aicināti pieteikties:
• entuziastiski un mācīties griboši dalībnieki ar priekšzināšanām programmēšanā:
• 2.-4. kursa IT studentus;
• programmētāji, kas prasmes ieguvuši pašmācības ceļā;
• tehnoloģiju uzņēmumu jaunākie programmētāji.

Kursā uzņemtie dalībnieki “piedalīsies radošajās darbnīcās, kopīgi programmēs, analizēs procesus un meklēs risinājumus aktuālām problēmām”, stāstīts FullContact Code Academy programmēšanas kursa aprakstā.

Patlaban vēl nav noteikts konkrēts cilvēku skaits, cik varēs piedalīties FullContact Code Academy programmēšanas skolā, tas būšot atkarīgs no interesentu daudzuma, stāsta M. Vindavs.

Kursā notiks jauno programmētāju un viņu skolotāju tikšanās klātienē 5. augustā, 12. augustā, 19. augustā un 26. augustā, tāpat būs patstāvīgie darbi un konsultācijas virtuālajā vidē.

Programmētāju kurss notiks sadarbībā ar TechHub Riga un Python Latvia.

Pieteikties var šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl