Komentāri
Jauno “Dell” “Inspiron 20” vari izmantot arī kā milzu planšetdatoru
Foto: DELL

Kompānija “Dell” izrādījusi savu jaunāko personālo datoru Inspiron 20. Engadget.com raksta, ka ierīce pavisam noteikti nav tehnoloģisko sasniegumu virsotne, taču datora dizains un funkcionalitāte padara to pievilcīgu lietošanai ģimenes vajadzībām, piemēram, filmu vakaram vai mācībām.

Pateicoties 19,5 collu lielajam augstas izšķirtspējas displejam un integrētam zemfrekvenču skaļrunim, “Inspiron 20” tirgū tiek virzīta kā ierīce izklaidei, taču “Dell” arī uzsver “Inspiron 20” pārvietošanas iespējas, norādot, ka, piemēram, bērns to bez piepūles var aiznest uz savu istabu mājasdarbu pildīšanai.

“Dell” norāda, ka ierīces baterijas darbības ilgums ir līdz sešām stundām. Par pārējām datora specifikācijām kompānija pagaidām klusē.

Kā vēl viens bonuss “Inspiron 20” tiek minēta ierīces spēja pārvērsties par milzu planšetdatoru, taču, ņemot vērā tās iespaidīgos izmērus, turēt to klēpī varētu būt arī diezgan neērti. “Engadget.com” raksta: “Ierīce ir viegla, taču ne tik viegla“.

“Inspiron 20” cena plānota sākot no 580 ASV dolāriem par pieskārienjūtīgo versiju. Par 450 ASV dolāriem būs pieejams “Inspiron 20” bez pieskārienjūtīgā ekrāna.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl