Jauninājumi Facebook; būs iespēja uzspiest ”Nepatīk”

Komentāri
Jauninājumi Facebook; būs iespēja uzspiest ”Nepatīk”
FOTO: SCANPIX

Populārā sociālā tīkla Facebook lietotājus pavisam drīz gaida jauninājums. Pēc milzu pieprasījuma un garām diskusijām sociālā tīkla autori vienojušies ieviest pogu ”Nepatīk”.

Kopš 2009. gada Facebook autori saņēmuši tūkstošiem vēstuļu no lietotājiem, kuri pauduši vēlmi izteikt savu negatīvo viedokli kādam ierakstam vai komentāram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs norādīja, ka šāda poga vairotu negatīvismu sabiedrībā, taču tagad nolemts, ka šāda opcija jau tuvākajā laikā tiks ieviesta.

Facebook dibinātājs atzīst, ka ir jocīgi spiest “patīk” pie vēstījuma, piemēram, par kāda ģimenes locekļa nāvi vai par pašreizējo bēgļu krīzi un ka vajadzētu būt labākam veidam, kā lietotāji var izteikt savu sapratni un līdzjūtību.

Oficiāls datums gan netiek atklāts, bet zināms, ka sākotnēji tā darbosies testa režīmā.

Jāpiebilst, ka kompānija apsver vēl vairākas iespējas, kādā veidā Facebook lietotāji varētu izpaust vairāk emociju, piemēram, līdzjūtību vai izbrīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl