Komentāri
Jaunie iPhone nodrošina Apple peļņas kāpumu par 33%
Foto: AFP/LETA

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple šā biznesa gada otrajā ceturksnī, kas uzņēmumam noslēdzās martā, strādāja ar 13,6 miljardu dolāru (12,5 miljardu eiro) tīro peļņu, un tas ir par 33% vairāk nekā attiecīgajā laika posmā pirms gada, teikts pirmdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Peļņas kāpumu galvenokārt veicinājis spēcīgais pieprasījums pēc viedtālruņiem iPhone un tirdzniecības apjoma pieaugums Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apple pārdošanas apjoms kopumā pagājušajā ceturksnī palielinājies par 27% un sasniedzis 58,01 miljardu dolāru.

Biznesa gada otrā ceturkšņa finanšu rezultātos nav iekļauti dati par viedpulksteņu Apple Watch tirdzniecību, taču uzņēmuma vadītājs Tims Kuks norāda, ka patērētāju reakcija bijusi “bezgala pozitīva”.

Apple Watch piegādes pagājušajā nedēļā tika sāktas deviņās valstīs.

Reaģējot uz pozitīvajiem finanšu rezultātiem, Apple pirmdien arī paziņoja, ka par 50 miljardiem dolāru – līdz 140 miljardiem dolāru palielina kompānijas akciju atpirkšanas programmu.

Tāpat uzņēmuma valde apstiprinājusi dividenžu apjoma palielināšanu par 11% – līdz 0,52 dolāriem par vienu akciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl