Jaunais TechHub Riga vadītājs: Gribam radīt mūsu pašu veiksmes stāstu

Komentāri
Jaunais TechHub Riga vadītājs: Gribam radīt mūsu pašu veiksmes stāstu
Foto: Ilona Morozova, speciāli Skaties.lv

”TechHub Riga mērķis ir radīt mūsu pašu veiksmes stāstu. Jau pašlaik ar uzņēmumiem Cobook un Infogr.am stāstiem esam tam pietuvojušies,” portālam Skaties.lv stāstīja jaunais kopā darbošanās vietas TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā ilggadējais TechHub Riga valdes priekšsēdētājs un organizācijas līdzdibinātājs Andris K. Bērziņš pameta amatu un viņa vietā stājās līdzdibinātājs un uzņēmuma Reach.ly vadītājs Ernests Štāls. A. K. Bērziņš pauda, ka turpmāk vēlas vairāk pievērsties savu uzņēmumu attīstīšanai.

Runājot par saviem mērķiem TechHub Riga valdes priekšsēdētāja amatā, E. Štāls sacīja, ka Latvijā jārada savs veiksmes stāsts, un augsts potenciāls kļūt par tādiem ir, piemēram, uzņēmumiem Froont, Sellfy, Fastr un Funderful.

”Mūsu tuvākā laika prioritāte ir pilnvērtīgi apdzīvot jaunās telpas. Vēl joprojām te ir brīvas vietas un meklējam tām iedzīvotājus. Paralēli notiek aktīva darbība pie TechChill Baltic pasākuma organizēšanas, kas notiks 10. februārī un vienkopus aicinās iesācējuzņēmējus no Skandināvijas, kā arī citus dalībniekus no visas pasaules. Šogad arī šo pasākumu esam nolēmuši pacelt citā līmenī,” sacīja E. Štāls, komentējot organizācijas tuvākā laika plānus.

Tāpat ”turpmākajos gados TechHub Riga turpinās veicināt digitālo start-up vides attīstību sadarbībā ar privāto un ar valsts sektoru”, sacīja E. Štāls.

Jau ziņots, ka TechHub Riga vadības maiņa tapa zināma līdz ar organizācijas ievākšanos jaunās telpās Vecrīgā, Kaļķu ielā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl