Jaunā iPhone 6 viltojumi ir apbrīnojami tuvi oriģinālam, atzīst Skutelis

2 komentāri

Pirms kāda laika ziņojām par kādu gauži nelāgu atgadījumu, kā kāds jaunietis “iekrita” krāpnieku nagos. Uz ielas, no rokas pērkot Latvijā tik populāro sesto iPhone, kas pēcāk izrādījās viltojums. Jau toreiz lielu interesi par viltojumu – šo faktu apstiprināja oficiālie izplatītāji – izrādīja populārais blogeris un tehnoloģiju pārzinātājs Kristaps Skutelis. Kā viņam veicās ar pakaļdarinājuma testu, un vai policijā ir pieteicies vēl kāds cietušais?

Jāpiebilst, ka septembra pirmajā nedēļā Valsts policijā ir saņemts vismaz vēl viens iesniegums par gadījumu, kad personai ir piedāvāts iegādāties iPhone mobilo tālruni, kas pēc tam ir izrādījies viltots. Par notikušo šobrīd ir uzsākta pārbaude.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rakstīt iesniegumu nevajag kautrēties, jo gadījumā, ja ir uzdarbojies krāpnieks, jāņem vērā tas, ka cietušo skaits varētu būt krietni lielāks, un jebkurā gadījumā nav jākaunas par to, ka esat kļuvis par nozieguma upuri.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • :))
  +1 +1 0

  :))

  cepter katlus arī tirgo šie baltajos auto par 150 - 200 :)))
  un vēl visu ko pie lielveikaliem ,lupatas,dreebes arii ,atgriezumus :))) sleegtaa iepakojumaa
 • zvaigžņu vilks
  0 0 0

  zvaigžņu vilks

  nu šausmas , nu kur tie muļķi rodas, kas ielaižas ar tiem krāpniekiem un kā viņiem patīk , ka visi uzzina par viņu pašu alkatību cerot uz labu darījumu :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl