Komentāri

Viens no pasaules moderno tehnoloģiju flagmaņiem, dienvidkorejiešu kompānija Samsung, šobrīd gūst ļoti rūgtu pieredzi. Samsung pilnībā pārtraucis sava jaunākā viedtālruņa modeļa ražošanu. Miljoniem jau pārdoto ierīču arī jāatsauc, jo tās ir bīstami nedrošas – var aizdegties.

Savu jaunāko telefona modeli Samsung prezentēja augustā, lepojoties ar tā lielo atmiņu, kvalitatīvo kameru un ūdens drošo korpusu. Taču jau visai drīz Samsung Galaxy Note 7 lietotāji sāka ziņot, ka jaunais telefons uzliesmo.

Septembrī korejiešu uzņēmums atsauca šo tālruni no tirdzniecības, pircējiem piedāvājot to apmainīt pret uzlabotu versiju. Taču arī tā neizrādījās droša un Galaxy Note 7 telefoni tagad pilnībā atsaukti no tirdzniecības un pārtraukta to ražošana.

ASV vien zināmi teju simts Samsung telefona pārkaršanas gadījumi – cilvēki gan guvuši apdegumus, gan izcēlušies ugunsgrēki. Ražotājs izplatījis aicinājumu klientiem nekavējoties pārtraukt šīs ierīces lietošanu.

Galaxy Note 7 lietotāji var apmainīt šo telefonu pret citu Samsung telefona modeli vai atgūt par to samaksāto naudu.

Nedienas ar viedtālruni jau izraisījušas būtisku Samsung akcijas cenas kritumu. Tehnoloģiju speciālisti prognozē, ka elektronikas gigantam būs grūti atgūties no šī trieciena, jo zudusi patērētāju uzticība Samsung telefonu drošībai.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl