Komentāri

Viens no pasaules moderno tehnoloģiju flagmaņiem, dienvidkorejiešu kompānija Samsung, šobrīd gūst ļoti rūgtu pieredzi. Samsung pilnībā pārtraucis sava jaunākā viedtālruņa modeļa ražošanu. Miljoniem jau pārdoto ierīču arī jāatsauc, jo tās ir bīstami nedrošas – var aizdegties.

Savu jaunāko telefona modeli Samsung prezentēja augustā, lepojoties ar tā lielo atmiņu, kvalitatīvo kameru un ūdens drošo korpusu. Taču jau visai drīz Samsung Galaxy Note 7 lietotāji sāka ziņot, ka jaunais telefons uzliesmo.

Septembrī korejiešu uzņēmums atsauca šo tālruni no tirdzniecības, pircējiem piedāvājot to apmainīt pret uzlabotu versiju. Taču arī tā neizrādījās droša un Galaxy Note 7 telefoni tagad pilnībā atsaukti no tirdzniecības un pārtraukta to ražošana.

ASV vien zināmi teju simts Samsung telefona pārkaršanas gadījumi – cilvēki gan guvuši apdegumus, gan izcēlušies ugunsgrēki. Ražotājs izplatījis aicinājumu klientiem nekavējoties pārtraukt šīs ierīces lietošanu.

Galaxy Note 7 lietotāji var apmainīt šo telefonu pret citu Samsung telefona modeli vai atgūt par to samaksāto naudu.

Nedienas ar viedtālruni jau izraisījušas būtisku Samsung akcijas cenas kritumu. Tehnoloģiju speciālisti prognozē, ka elektronikas gigantam būs grūti atgūties no šī trieciena, jo zudusi patērētāju uzticība Samsung telefonu drošībai.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl