Ja tiktu atbloķēts slepkavas iPhone, ciestu vēl miljoniem cilvēku, saka Apple

1 komentārs
Ja tiktu atbloķēts slepkavas iPhone, ciestu vēl miljoniem cilvēku, saka Apple
AFP/LETA

Kompānijas Apple telefona uzlaušana Sanbernardīno terorakta izmeklēšanas vajadzībām viennozīmīgi ietekmētu arī miljoniem citu kompānijas produktu lietotāju, paziņojis Apple advokāts.

Spraigās diskusijās ASV kongresā kompānijas pārstāvis akcentējis, ka tiesas pieprasījums Apple iesaistīties ASV Federālā izmeklēšanas biroja centienos telefonu atbloķēt būtu drauds pilnīgi visiem kompānijas saražotajiem telefoniem.

Lai arī pieprasījums piedalīties Sanbernardīno terorakta veicēja telefona atbloķēšanā radījis plašu starptautisku ažiotāžu, FIB vēl joprojām pauž apņēmību piespiest Apple telefonu atbloķēt.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada nogalē divi ar teroristisko grupējumu Daesh saistīti uzbrucēji masu apšaudē Sanbernardīno pilsētā nogalināja 14 cilvēkus.

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    0 0 0

    Homērs Simpsons

    Pilnigi pareizi .14 nogalinato vieta jacies milijoniem... Nu tas pats kas sirija kad tas asinskarais Asads lai savalditu mezonus,to loti labi var redzet ka sie lopi uzvedas eiropa,aizstavoties nogalinaja kadus simtus varbut tukstosus so lopu bet tagad ,pec nato valstu lielas cilvekmilestibas ir nogalinati jau 260000 tukstosi un 11 milijoni devusies beglu gaitas.Vai bija vrts list ieksa svesas zemes ieksejas lietas? Kadi ir sis iejauksanas ieguvumi????

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl