Izziņo Latvijas lielākās start-up konferences datumu

Komentāri
Izziņo Latvijas lielākās start-up konferences datumu
Foto: LETA

Latvijā lielākā IT un start-up konference TechChill Baltics 2015 savas durvis vērs 2015. gada 10. februārī.

Konference pulcēs biznesa profesionāļus, jaunuzņēmumus, tehnoloģiju entuziastus, investorus un studentus. Konferences tēma būs start-up menedžments un izaugsme.

Pirmā TechChill Baltic konference notika 2012. gadā ar nosaukumu TechCrunch Baltics. Patlaban konferencē ik piedalās vairāk nekā 300 apmeklētāju no Ziemeļeiropas reģiona, Rietumeiropas un ASV.

Šogad par TechChill Baltics 2015 tēmu ir izvēlēts start-up menedžments un izaugsme. Konferencē start-up un IT jomas pārstāvji dalīsies pieredzē un vērtēs tendences IT darbinieku meklēšanā, investīciju piesaistē, attīstības menedžmentā un komandu vadībā.

Starp runātājiem šogad ir Džons Bredfords, kurš ir programmu vadītājs TechStars akseleratorā un viens no Startup Wise Guys akseleratora dibinātājiem ar pieredzi investīciju piesaistē start-up agrajā attīstības fāzē, un Deivids Bizers, kurš darbojas Talent Fountain un kuru devē par globālās IT rekrūtēšanas pionieri starp Silīcija ieleju un Eiropas tehnoloģijas kopienām. Tostarp konferencē uzstāsies arī Kristobals Alonso (Telenor Denmark), Džordžs Berkovskis (IceCream), Endrjū Hoags (Ferocia), Ramons Rekuero Moreno (Moz), Toms Bauģis (Parsely) un Džo Koens (Sofar Sounds).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl