Izgudrots audums, kas nedeg un pats “salāpa” plēsuma vietas

Komentāri

Ķīnas zinātnieki izgudrojuši audumu, kas ne vien nedeg un ir ūdens necaurlaidīgs, bet arī pats spēj ”aizvilkt ciet” dažādus skrāpējumus.

Līdz šim jau ir izgatavoti nedegoši audumi jeb, precīzāk, nedegošs pārklājums uz kokvilnas auduma, kas padara audumu ugunsdrošu. Pārsvarā šādi audumi paredzēti ugunsdzēsēju darba vajadzībām. To nepilnība ir tāda, ka ar laiku ugunsnedrošais pārklājums izdilst un ”izmazgājas” ārā. Taču tagad Ķīnā izgudrots ūdens necaurlaidīgs pārklājums, kas arī aizsargā pret uguni, neizmazgājoties ārā. Turklāt audums pats spēj “aizvilkt ciet” dažādus skrāpējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl