Izgudro džinsu bikses, kas bloķē bezvadu signālus

Komentāri

Interneta pretvīrusu izstrādes firma Norton izstrādā džinsu bikses, kas bloķē dažādus bezvadu signālus, ziņo BBC.

Šādas bikses radītas, lai apturētu datu zagļus, kas pieslēdzas radiofrekvences identifikācijai Radio Frekvence Identifica, RFID). RFID tika izgudrota pirms vairākiem gadiem, lai palīdzētu lidsabiedrībām atrast noklīdušu bagāžu, personu apliecinošus dokumentus utt. Kibergarnadži pēdējā laikā pieslēdzas RFID sistēmai, lai iegūtu pasu un maksājumu karšu datus. Saskaņā ar drošības ekspertu pausto, šī problēma vēršas plašumā.

Tehnoloģiju kompānijas Norton izstrādāto džinsu dizainu radījusi apģērbu kompānija Betabrand. Firma ražošanas procesā audumā ir iestrādājusi uz sudraba bāzes radītu materiālu, kas bloķē dažādus bezvadu signālus.

Tiek plānots, ka šīs bikses tirdzniecībā nonāks nākamā gada februārī. To mazumtirdzniecības cena būs 151 ASV dolārs. Tāpat tiek plānots pie patērētājiem laist arī līdzīgu jaku, kuras cena savukārt noteikta 198 ASV dolāru apjomā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl