Īsziņu sūtīšana drīzumā izzudīs, prognozē mobilo sakaru operatori

2 komentāri

Latvijas mobilo sakaru operatori prognozē, ka sācies mobilo īsziņu noriets un ka tuvāko gadu laikā citas viedtālruņu iespējas īsziņu sūtīšanu aizslaucīs vēstures mēslainē, noskaidrojis raidījums 900 sekundes.

Mobilo sakaru operatori novērojuši, ka īsziņu sūtīšanai sīvu konkurenci sagādā citas komunikācijas iespējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oksana Stankēviča, Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja:

Šis saziņas veids noteikti vairs nav tik populārs un tik aktuāls, jo tagad daudz, ar katru dienu arvien vairāk, cilvēku izmanto visāda veida aplikācijas, ar kurām ir daudz vieglāk sazināties.

Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors:

Īsziņas kā tādas ir stabilas, bet ar tendenci, ka interneta ziņu sūtīšana sāk apsīkt. Es domāju, ka nākotnē visas ziņas ies pārsvarā caur interneta vidi.

Citi vērojumi gan ir uzņēmumā Latvijas Mobilais telefons, taču arī tur piekrīt, ka arvien biežāk rakstveida saziņai mobilo tālruņu lietotāji izmanto dažādas aplikācijas.

Vīgants Radziņš, SIA Latvijas Mobilais Telefons pārstāvis:

Visā pasaulē pirms kāda laika jau pareģoja, ka īsziņām nāk gals un cilvēki arvien mazāk sāk sūtīt īsziņas. Taču mūsu novērojumi liecina, ka tad, kad mēs ieviesām pieslēguma veidu Brīvība, īsziņu skaits tīklā palielinājās.

Skaties video!

TOP komentāri

  • m
  • Ievuks
    0 0 0

    Ievuks

    Diemžēl šis info ir galīgākais fufels. Tas pirmkārt. Otrkārt, lai nosauc kaut vienu aplikāciju, kas spēj izkonkurēt īsziņas! Rakstā nav absolūti nekā konkrēta, vien vispārīga ļera.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl