Komentāri

Šodien iPhone lietotājus sasniegusi nepatīkama vēsts – telefona operētājsistēmā ir atklāta kļūda. Proti, nosūtot ziņu ar noteiktiem simboliem ar iMessage starpniecību un kādu citu iPhone telefonu, tas tiek automātiski restartēts.

Sliktā ziņa arī ir tāda, ka telefons noteiktas konfigurācijas var nokļūt nepārtrauktā ieslēgšanās un izslēgšanas režīmā. Kā vēsta interneta avoti, ja uz iMessage aplikāciju tiek nosūtīta šādas rindas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

effective.
Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ

Tad telefons automātiski izslēdzas un restartējas. Turklāt telefona ”uzvedība” var būt atšķirīga atkarībā no tā, kādā veidā tiek saņemta kaitnieciskā ziņa. Speciālisti vēsta, ka, visbiežāk nosūtot minēto rindu, telefons izslēgsies un restartēsies Safe Mode režīmā. Savukārt, ja ziņojumu aplikācija bijusi atvērta skatījumu režīmā brīdī, kad atsūtīta ”kaitīgā” rinda, tad šī aplikācija var neatvērties vispār.

Lai atjaunotu tālruņa operētājsistēmu, speciālisti iesaka divu veidu risinājumus. Pirmkārt, nosūtīt kādu bildi adresātam, kas atsūtīja ”kaitniecisko” rindu, un tad izdzēst saraksti no iMessage. Otrs risinājums – ja iespējams, nosūtīt to pašu ”kaitniecisko” rindu telefona numuram, no kura tā tika saņemta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl