“iPhone” īpašniekiem vajadzētu piesargāties no spēcīgām vibrācijām, braucot ar moci

0 Komentāru
“iPhone” īpašniekiem vajadzētu piesargāties no spēcīgām vibrācijām, braucot ar moci
AFP/SCANPIX

IPhone īpašniekiem vajadzētu piesargāties no spēcīgām vibrācijām, braucot ar motociklu, jo tās var sabojāt kameru sistēmas, paziņojis “Apple”.

Tehnoloģiju gigants “MacRumors” konstatētajā atbalsta dokumentā publicējis brīdinājumu, ka “iPhone” nedrīkst piestiprināt pie šāda tipa jaudīgiem braucamajiem, jo motora vibrācijas var kaitēt tālruņu optiskajai attēla stabilizācijai vai slēgtās cilpas autofokusa sistēmām.

Motorolleru un mopēdu īpašniekiem jāizmanto arī “vibrāciju slāpējoši stiprinājumi”.

Sociālajos medijos vairāki lietotāji ir teikuši, ka viņu telefoni ir bojāti pēc piestiprināšanas pie motocikla. “Apple” to komentē, brīdinot, ka vairāki “iPhone” modeļi ir jutīgi pret bojājumiem.

Sistēmas, kas ierīču izturību vājinājušas, izstrādātas, lai uzlabotu attēla kvalitāti, novēršot kustību, vibrācijas un gravitācijas ietekmi. Bet lieljaudas vai liela apjoma motociklu dzinēji rada “intensīvas augstas amplitūdas vibrācijas”,  ko var pārraidīt uz ierīci ar spēkrata rāmja un stūres starpniecību.

“Tieša iedarbība uz augstas amplitūdas vibrācijām noteiktos frekvenču diapazonos var pasliktināt šo sistēmu veiktspēju un samazināt fotoattēlu un videoklipu attēla kvalitāti,” teikts “MacRumors” konstatētajā atbalsta dokumentā .

Risinājums, lai novērstu šādas situācijas, ir atturēties no “iPhone” piestiprināšanas, teiksim, pie velosipēda, lai uzstādītu navigāciju jeb motorolleriem, utt.

0 Komentāru