iPad Air 2 pieejams arī Latvijā

Komentāri
iPad Air 2 pieejams arī Latvijā
FOTO: SCANPIX

Pirms divām nedēļām, San Francisko, ASV, uzņēmums Apple izlaida savu jauno planšetdatoru iPad Air 2. Šodien, 5.novembrī, šī ierīce ir oficiāli sasniegusi arī Baltijas valstis. 

No šīs nedēļas, jaunie planšetdatori būs pieejami visās oficiālajās Apple produktu tirdzniecības vietās Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

iPad Air 2 pieejams – zelta, sudraba un kosmosa pelēkā krāsā. Latvijā jauno planšetdatoru cenas būs sākot no 509 eiro par 16GB wi-fi versiju.

iPad Air 2 sver ir 453 gramus, un ir – 6,1 milimetrus plāns. Tas ir 18% plānāks un vieglāks par visiem iepriekšējiem iPad planšetdatoriem.

iPad Air 2 pieejams ar 64 bitu A8X mikroshēmu, kas ir par 40% ātrāka par iepriekšējām, tas ietver arī M8 līdzprocesoru, kas ievāc datus no akselerometra, žiroskopa, kompasa un jaunā barometra, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku.

iPad Air 2 ietverta  jaunā 8MP iSight kamera un 1080p HD video kamera.

Jaunais iPad darbojas ar jaunāko iOS 8 operētājsistēmu.

Vienlaikus ar iPad Air 2 tirdzniecības uzsākšanu Latvijā, tirgū nonāks arī iPad mini 3. Latvijā “iPad mini 3” būs pieejams sākot no 409 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl